Ära jäta oma sõnumit edastamata, vaid tee seda teadlikult

Eelolevatel kuudel on soovitatav mitte korraldada üritusi.
Emotsioone, uudiseid, kultuuri ja infot, mida edasi anda, on aga palju. 
Selleks olemegi loonud hübriidstuudio, mille eesmärk on täita tühimik ürituste-, reklaami- ja meelelahutusmaastikul, kuid teha seda teadlikult ja vastutustundlikult.

Ettevõtte sündmus, konverents, meeskonnakoolitus või tooteesitlus? Pole formaati, millele nutikat lahendust ei leia. Milline nendest sulle sobib ja kuidas seda kõige ägedamalt teostada? Mõtleme välja!

Projekte on võimalik ellu viia nii unikaalses lokatsioonis kui ka meie oma stuudios, kus:

❒ Järgime, et tegevus oleks võimalikult kontaktivaba, hügieeniline ja läbimõeldud: minimaalne tiim, nõuetele ja olukorrale vastavad tervishoiumeetmed ning igakordne desinfitseerimine.
 
❒ Stuudio on kohandatav ning muudetav vastavalt soovidele, projekti sisule ning eriolukorrast tingitud nõuetele, mis võivad jooksvalt muutuda.
 
❒ Kohapeal on olemas kvaliteetne tehnikapark (audio-, valgus-, video- ja ülekandetehnika) koos tehnilise meeskonnaga ning lai valik dekoratsioone ja mööblit.
❒ Esinejatele ja külalistele on eraldi green room (puhkeala).
 
❒ Soovi korral aitame ka sisulise või loomingulise toega, sest lisaks tehnilisele toele töötab stuudioga ühe katuse all mitmeid oma ala spetsialiste väga erinevatest valdkondadest: üritusturundus, reklaam, kunst, film, videoproduktsioon, kujundus, trükk, graafiline disain, turundus.
 
❒ Mugav asukoht (Põhja-Tallinn) ja tasuta parkimine.

 
#ärajätaära #teostateadlikult
Lisainfo ja broneeringud: info@radiustech.ee // 526 98 90
 
radiustech studio
tagasiside hübriid- ja virtuaalsündmustele:
 

"Koostöö väga meeldis ning loodetavasti jätkame järgmisel aastal samal lainel"

Kaitsetööstuse Liidu hübriidne Aastakonverents

"Aitäh, Maris! Suured tänud väga hea kogemuse korraldamisest!"

KONE virtuaalüritus


"Amazing show - just brilliant! A huge thank you - to you and your awesome team - for making this special event happen for us! I'm so happy that we made the Award show happen! You guys are amazing! Very well done!"

Coingaming Awards 2021

"Väga mõnus formaat! Vahepeal ununes ära, et see ei olegi mingi tv3 või kanal2 telesaade. Väga professionaalne teostus! Aitäh korraldajatele, mis te seal täna õhtul tegite. Suutsite videopildi vahendusel inspireerida ja edasi kanda seda ülimat väärtust! Idee ja teostus olid väga ägedad ja päris mitu korda sai korralikult naerda. Oli au jälgida ja sellest osa saada!"

CGI hübriidürituse vaatajad

"Aitäh sulle ja kogu teie tiimile eilse show eest! Saime rohkelt emotsioone ja teadmisi online ürituste maailmast 😊"

Playtech Virtual Event 2020

Jäime väga rahule. Just selle poole pealt, et mõtlete ise ka väga aktiivselt kaasa ning on väga palju häid mõtteid. 😊"

Startup Awards Virtual Gala 2021

"Suurepäraselt teostatud konverents. Väga professionaalne!"

Kaitsetööstuse Liidu hübriidne Aastakonverentsi - osalejad

"We definitelly should ask your tips for the next hybrid-event!"

10th Hemphilia Nurses Hybrid-Conference 2020 - viewers from the UK

"Baltic Hemophilia Nurses conference was very well organized, my compliments to the organizers comittee."

10th Hemphilia Nurses Hybrid-Conference 2020 - viewers from the Netherlands

"Jäime oma virtuaalüritusega väga rahule. Muidugi oli kahju, et meid rohkem ei saanud stuudios olla, aga ka sellises setupis asi toimis ja kahtlemata oli õige otsus vähemalt päeva esimene pool professionaalse tehnikaga filmida ja edastada!"

Maksu- ja Tolliameti hübriidüritus

"Pean lihtsalt isiklikult ütlema. Suured tänud sulle! Sa julgustasid kõiki (eriti mind) esimesel päeval nii hästi. Ja sa juhtisid tervet meeskonda nii suurepäraselt. Kõik tundus nii lihtne ja selge kui sa kohal olid. Elu kohe sees ja energiat täis. Mul on nii kahju, et sind täna Eestis ei olnud aga usun, et Lätakatel oli ka sind väga vaja. Loodan, et ka nemad hindasid sind seal sama moodi nagu meie siin. Suured tänud sulle!"

Takeda hübriidkonverents

"Kiidusõnad korraldajatele! Väga mõnus vaatamine - ei olnud kordagi tunnet, et igav ja üksluine ning et paneks hoopis filmi peale. Tubli töö!"

CGI hübriidürituse vaatajad